Winnaars

Prijswinnaars 2020

 

Kleurwedstrijd

IKC Magenta

Groep 1 

2 toegangskaarten Monkey Town: Anne

2 toegangskaarten Monkey Town: Lizz te Wierik

2 x Kindermenu Kwalitaria: Adam Molenaar

Groep 2 

2 toegangskaarten Monkey Town: Luuk Brinkman

2 toegangskaarten Monkey Town: Kiyana

2 x Kindermenu Kwalitaria: Quinty Vehof

Groep 3 

2 toegangskaarten De Waarbeek: Lidewij Prinsen

2 x Kindermenu Kwalitaria: Joysira Pacheco

Groep 4 

2 toegangskaarten De Waarbeek: Guus Visschedijk

2 x Kindermenu Kwalitaria: Tijn

Groep 5 

2 toegangskaarten Krazy Kangaroo: Britt Brinkman

2 x Kindermenu Kwalitaria: Suus

Groep 6

2 toegangskaarten Krazy Kangaroo: Bregje

Tegoedbon Wenderz: Viktoria Dijk

Groep 7

2 toegangskaarten Jump XL: Eline Blom

Tegoedbon Wenderz: Jelle Stadhouders

Groep 8

2 toegangskaarten Jump XL: Carlijn Top

Tegoedbon Wenderz: Maud Brinkman

 

Erve Hooijerinck

Groep 1 

2 toegangskaarten Monkey Town: Xavi de Jong

2 toegangskaarten Monkey Town: Ties van Bokhorst

2 x Kindermenu Kwalitaria: Linde de Groot

Groep 2 

2 toegangskaarten Monkey Town: Faas Dorenbusch

2 toegangskaarten Monkey Town: Sophie Pots

2 x Kindermenu Kwalitaria: Saar Hietbrink

Groep 3 

2 toegangskaarten De Waarbeek: Puck Rupert

2 x Kindermenu Kwalitaria: Lara Klaver

Groep 4 

2 toegangskaarten De Waarbeek: Madelief Hems

2 x Kindermenu Kwalitaria: Milan Bosch

Groep 5 

2 toegangskaarten Krazy Kangaroo: Lotte Extercatte

2 x Kindermenu Kwalitaria: Lotte Bekhuis

Groep 6

2 toegangskaarten Krazy Kangaroo: Roselle Stam

Tegoedbon Wenderz: Roos Baake

Groep 7

2 toegangskaarten Jump XL: Stijn Extercatte

Tegoedbon Wenderz: Femke ter Braak

Groep 8

2 toegangskaarten Jump XL: Elin Averdijk

Tegoedbon Wenderz: Lisa van Otten

 

 

Optocht

Wagens

1e prijs: Rood Zwart
2e prijs:
DHV
3e prijs:
Hov altied dorst (??)

Loopgroep groot

1e prijs: DHV

Loopgroep klein

1e prijs: DKV

Kleurrijkste groep/Scholz-prijs

1e prijs: Kinderopvang HvT

Een- en tweelingen

1e prijs: Gardemennekes
2e prijs:
Bennie en Ingrid

Kiki & Ollie prijzen

1e prijs: Piratenboot - Ruben en Jolijn
2e prijs:
Paw Patrol - Noa ? En Jinte Steijnenbosch (reggie weet exact de naam )
3e prijs:
Luchtballon - Arne Westerhof